Sa oled siin

Tööpakkumised

Tule e-kaubanduse ja reklaami valdkonna juristiks

 

Ootame Sind oma meeksonda kaubandustalitusega liituma, kui soovid osaleda Eesti elanikele õiglase tarbimiskeskkonna ning ettevõtjatele hea ärikeskkonna kujundamises. Meiega koos on Sul võimalus panustada e-kaubanduse ja reklaami valdkonna praktikate väljatöötamisse, elluviimisse ja arengusse.

Tööpakkumise leiate SIIT (214 KB, PDF)

 

 

Tule finantsteenuste valdkonna juristiks

 

Ootame Sind oma meeskonda finantsteenuste valdkonna juristik, kui soovid osaleda Eesti elanikele õiglase tarbimiskeskkonna ning ettevõtjatele hea ärikeskkonna kujundamises. Meiega koos on Sul võimalus panustada finantsteenuste valdkonna praktikate väljatöötamisse, elluviimisse ja arengusse.

Tööpakkumise leiate SIIT (282.27 KB, PDF)

 


Tule tarbimiskeskkonna eksperdiks


Eksperdi roll on anda igapäevaselt hinnanguid tarbijate ja ettevõtjate tegevusele. Oluliseks osaks tööst on tasakaalu leidmine turuosaliste ootuste, vajaduste ja kohustuste vahel. Eksperdina on Sul võimalus kujundada nii Eesti elanike tarbimiskeskkonda kui ka ettevõtjate ärikeskkonda. Ametikoht täidetakse tähtajaliselt seoses ametniku viibimisega lapsehoolduspuhkusel.

Tööpakkumise leiate SIIT (205.84 KB, PDF)

 

Tule elektroonilise side valdkonna peaspetsialistiks


Peaspetsialist spetsialiseerub elektroonilise side planeerimisele. Peaspetsialisti ülesandeks on televisiooni ringhäälingu ja satelliitside sageduskasutuse planeerimine üle Eesti. Kui soovid anda oma panuse Eesti satelliitide arengusse ja tunned, et televisioonitehnoloogiad pakuvad huvi, siis on see ametikoht mõeldud just Sulle.

Tööpakkumise leiate SIIT (362.05 KB, PDF)

 

Tule personalijuhiks! 


Otsime oma meeskonda personalijuhti, kes korraldab asutuse personalitööd ja arendab meie inimesi, viib ellu personalistrateegia ja arendab kogu inimeste juhtimise valdkonda. Oluliseks osaks personalijuhi tööst on ühtse organisatsioonikultuuri kujundamine.

Töökoht täidetakse tähtajaliselt seoses töötaja viibimisega lapsehoolduspuhkusel.

Tööpakkumise leiate SIIT (399.52 KB, PDF)