Sa oled siin

Tööpakkumised

Tule suveks praktikale


Ootame praktikale bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilasi ning kutseõppeasutuste õpilasi sagedushalduse, side- ja meediateenuste, ehituse ning tarbimiskeskkonna valdkondadesse.

Kui Sa oled hea suhtlemisoskusega, süsteemne,kohusetundlik ning huvitatud erialasest arenemisest, siis oled just see, keda praktikale ootame! Praktikaperiood toimub 1. juuni – 31. september 2019. Omalt poolt pakume võimalust täiendada teoreetilisi teadmisi praktiliste oskuste ja uute kogemustega ning head juhendamist ja sõbralikku kollektiivi. Praktika on tasustamata.

Pakkumise leiate SIIT (1015.9 KB, PDF)

 

 

Tarbimiskeskkonna osakonna jurist


Ootame tarbimiskeskkonna osakonda juristi, kelle roll on anda igapäevaselt hinnanguid tarbijate ja ettevõtjate tegevusele. Oluliseks osaks tööst on tasakaalu leidmine turuosaliste ootuste, vajaduste ja kohustuste vahel. Juristina on Sul võimalus kujundada nii Eesti elanike tarbimiskeskkonda kui ka ettevõtjate ärikeskkonda.  

Tööpakkumise leiate SIIT (198.94 KB, PDF)

 

Ehitusosakonna peaspetsialist
 

Ootame ehitusosakonda ehitusõiguse ja kasutusõiguse andmise ning majandustegevuse registri valdkonna peaspetsialisti, kelle ülesandeks on Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti pädevuses olevate ehitus- ja kasutuslubade menetlemine, majandustegevuse registris ehitusvaldkonna järelevalve läbiviimine ning kodanike nõustamine.

Tööpakkumise leiate SIIT (389.24 KB, PDF)