Sa oled siin

Tööpakkumised

Tarbimiskeskkonna osakonna juhataja 


Tarbimiskeskkonna osakonna juhataja ülesanne on olla Eesti elanike tarbimiskeskkonna ja ettevõtjate ärikeskkonna kujundaja ja eestkõneleja. Ootame asutuse juhtkonda kolleegi, kelle töö tulemuseks on tagada valdkonna turuosalistele kehtestatud nõuete rakendamine ja järelevalve ning kaasaegne seadusloome. Oluliseks osaks juhataja tööst on tarbimiskeskkonna visiooni kujundamine ja elluviimine ning ressursside planeerimine.

Tööpakkumise leiate SIIT (332.33 KB, PDF)

 

 

Ehitusosakonna juhataja asetäitja


Ehitusosakonna juhataja asetäitja ametikoha eesmärgiks on ehitiste ohutusjärelevalve ja ehitus- ning kasutusõiguse alaste tegevuste koordineerimine. Juhataja asetäitja ülesandeks on tegevusvaldkonna järelevalve elluviimise ja lubade väljastamise korraldamine, tööplaanide koostamine ning nende täitmise jälgimine, sealhulgas ka spetsialistide juhendamine ja nende töö koordineerimine. Ametikoht täidetakse tähtajaliselt seoses ametniku viibimisega lapsehoolduspuhkusel. 

Tööpakkumise leiate SIIT (283.28 KB, PDF)

 

Ehitusosakonna projektijuht
 

Ehitusosakonda loodava projektijuhi  ametikoha eesmärgiks on Rail Balticu ehitus- ning kasutusõiguse alaste tegevuste koordineerimine. Projektijuhi ülesandeks on Rail Balticu menetlusprotsessi juhtimine ning raudteerajatiste lubade väljastamise korraldamine, sealhulgas ka protsesside juhtimine, spetsialistide juhendamine ja nende töö koordineerimine. Ametikoht täidetakse tähtajaliselt kuni Rail Balticu projekti valmimiseni.  

Tööpakkumise leiate SIIT (818.43 KB, PDF)