Sa oled siin

2020. aasta veebiseminaride ja infopäevade materjalid

14.05 suurettevõtete energiaauditite veebiseminar

 

  • Vaata salvestust Vaata ja kuula infopäeva salvestust

Vaata materjale:

 

Laulasmaa ja Meremõisa külade kanalisatsioonitrassi rajamisel kavandatavad lõhkamistööd

 

5.05.2020 toimunud avaliku arutelu:

  • Vaata salvestust Kuula video salvestust

 

Vaata avaliku arutelu materjale:

Laulasmaa ja Meremõisa külade kanalisatsioonitrassi näidislõhkamiste videoklipid:

Näidislõhkamine_1 (13.99 MB)
Näidislõhkamine_2 (15.29 MB)
Näidislõhkamine_3 (28 MB)

 

14.04.2020 toimunud veebiseminar "Kaitsevahendite tootmisest ja turustamisest eriolukorras"

 

Ettekanded:

 

30.01.2020 toimus infopäev kootööpartneritele 4-nda raudteepaketi ülevõtmisega seonduvast Eestis.

Toimunud infopäeval käsitletud teemad:

  • ühtne ohutustunnistus
  • ohutusjuhtimise süsteem
  • One-Stop-Shop (OSS) platvormi kasutamine

täiendavatele küsimustele vastavad Kristel.Kynnap@ttja.ee, Triinu.Uiboleht@ttja.ee või Kristi.Lambing@ttja.ee

  • veeremi vastavushindamise põhimõtted ja
  • hooldusüksuse sertifitseerimine

küsimuste korral pöörduge Tiit.Linnas@ttja.ee, Karin.Veskioja@ttja.ee või Margus.Meius@ttja.ee

Infopäeva ettekannete slaidid on leitavad siit  (1.12 MB, PDF)

Põhjalikum info: