Sa oled siin

2020. aasta infopäevade ja koolituste materjalid

30.01.2020 toimus infopäev kootööpartneritele 4-nda raudteepaketi ülevõtmisega seonduvast Eestis.

Toimunud infopäeval käsitletud teemad:

  • ühtne ohutustunnistus
  • ohutusjuhtimise süsteem
  • One-Stop-Shop (OSS) platvormi kasutamine

täiendavatele küsimustele vastavad Kristel.Kynnap@ttja.ee, Triinu.Uiboleht@ttja.ee või Kristi.Lambing@ttja.ee

  • veeremi vastavushindamise põhimõtted ja
  • hooldusüksuse sertifitseerimine

küsimuste korral pöörduge Tiit.Linnas@ttja.ee, Karin.Veskioja@ttja.ee või Margus.Meius@ttja.ee

Infopäeva ettekannete slaidid on leitavad siit  (1.12 MB, PDF)

Põhjalikum info: