Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet


Sõle 23a, 10614 Tallinn
Reg. kood: 70003218
Telefon:667 2000
Faks:       667 2001

 

E-post: info@ttja.ee

 

Nõuandetelefon tarbija õiguste küsimustes 620 1707 (tööpäeviti kella 10.00-15.00) 

 

Klienditeenindus Sõle 23a tehnilise järelevalve küsimustes on avatud: 
E-N: 8.30-16.15 
R: 8.30-16.00 

 

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

Kliki kaardil, et näha suuremalt
 
 

Kontaktid

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaur Kajak peadirektor 6672150 kaur.kajak@ttja.ee
Anne-Ly Palk peaspetsialist 6201904 anne-ly.palk@ttja.ee
Anne-Mai Helemäe peaspetsialist 6201702 anne-mai.helemae@ttja.ee
Anu Võlma juhiabi 6672031 anu.volma@ttja.ee
Helina Aavik dokumendihalduse peaspetsialist 6672024 Helina.Aavik@ttja.ee
Krista Kask spetsialist 6201 700 krista.kask@ttja.ee
Lembi Tasane spetsialist 6672000 lembi.tasane@ttja.ee
Maia Ivask varahalduse peaspetsialist 6672025 maia.ivask@ttja.ee
Margit Tammistu jurist 6672041 margit.tammistu@ttja.ee
Mariann Salomets õigusnõunik 6672037 mariann.salomets@ttja.ee
Merle Jürmann finantsnõunik 6672022 merle.jurmann@ttja.ee
Mihkel Meiusi IT süsteemide haldus- ja arendusspetsialist 6201713 mihkel.meiusi@ttja.ee
Pille Kalda kommunikatsiooniekspert 6201719 pille.kalda@ttja.ee
Piret Puss personalijuht 6672020 Piret.Puss@ttja.ee
Silvia Kutsar spetsialist 6201704 silvia.kutsar@ttja.ee
Teele Tohver arendusjuht 6672072 teele.tohver@ttja.ee
Valmond Mikli õigusnõunik 667 2036 valmond.mikli@tja.ee

Ehitusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kati Tamtik juhataja 6672152 kati.tamtik@ttja.ee
Aleksei Gornev peaspetsialist 6672065 aleksei.gornev@ttja.ee
Ivi Nõmm peaspetsialist 6672151 ivi.nomm@ttja.ee
Kaarel Ilustrumm peaspetsialist 6672061 kaarel.ilustrumm@ttja.ee
Kristina Fuks-Kuus peaspetsialist 6672 063 kristina.fuks-kuus@ttja.ee
Liina Roosimägi peaspetsialist 6672004 liina.roosimagi@ttja.ee
Tiina Krauvärk peaspetsialist 6672062 tiina.krauvark@ttja.ee
Uku Lauri peaspetsialist 6672165 uku.lauri@ttja.ee
Urmo Karu peaspetsialist 6672102 urmo.karu@ttja.ee

Tehnikaosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ingrid Teinemaa osakonna juhataja 6672170 ingrid.teinemaa@ttja.ee
Aivar Tuisk peaspetsialist 6672162 aivar.tuisk@ttja.ee
Alar Punson peaspetsialist 6672195 alar.punson@ttja.ee
Angela Priks ekspert-valdkonnajuht 6201718 angela.priks@ttja.ee
Anneli Nagel toote- ja teenuseohutuse nõunik 6201714 anneli.nagel@ttja.ee
Eva-Maria Uusman jurist 6201707 eva-maria.uusman@ttja.ee
Henri Külm peaspetsialist 6672133 henri.kulm@ttja.ee
Maanus Urb peaspetsialist 6672 177 maanus.urb@ttja.ee
Meelis Kärt peaspetsialist 6672161 meelis.kart@ttja.ee
Merilin Kraun peaspetsialist 6672106 merilin.kraun@tja.ee
Priit Poschlin tehnika valdkonna nõunik 6672193 priit.poschlin@ttja.ee
Raili Kukk peaspetsialist 6672186 raili.kukk@ttja.ee
Reino Bürkland peaspetsialist 6672173 reino.burkland@ttja.ee
Richard Saarman peaspetsialist 6672175 richard.saarman@tja.ee
Riina Tamm peaspetsialist 6672180 riina.tamm@ttja.ee
Siiri Kivioja peaspetsialist 6672172 siiri.kivioja@ttja.ee
Sirje Arus peaspetsialist 6672171 sirje.arus@tja.ee
Taavi Lentso peaspetsialist 6672164 taavi.lentso@ttja.ee
Toomas Tamm peaspetsialist 6672196 toomas.tamm@ttja.ee
Ursula Oraby peaspetsialist 6672095 ursula.oraby@ttja.ee

Transpordi osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Heigo Saare teenistuse juhataja peadirektori asetäitja 6672051 heigo.saare@ttja.ee
Annemary Neimar projektiekspert 6672104 annemary.neimar@ttja.ee
Jaak Simon projektiekspert 6672043 jaak.simon@ttja.ee
Karin Veskioja peaspetsialist 667 2054 karin.veskioja@ttja.ee
Karl Siim peaspetsialist 6672134 karl.siim@ttja.ee
Kristel Künnap peaspetsialist 6672 054 kristel.kunnap@ttja.ee
Kristi Purik projektiekspert 667 2074 kristi.purik@ttja.ee
Maile Mäesalu projektiekspert 6672 005 maile.maesalu@ttja.ee
Margus Meius juhataja asetäitja 6672050 margus.meius@ttja.ee
Rando Kadopa projektiekspert 6672076 rando.kadopa@ttja.ee
Riin Rehemaa projektiekspert 6672030 riin.rehemaa@ttja.ee
Tiit Linnas peaspetsialist 6672053 tiit.linnas@ttja.ee
Triinu Uiboleht peaspetsialist 6672108 triinu.uiboleht@ttja.ee
Ülle Kaldre projektiekspert 6672121 ulle.kaldre@ttja.ee

Sideosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Margus Krupp juhataja 6672070 margus.krupp@ttja.ee
Arvo Rammus nõunik 6672071 arvo.rammus@ttja.ee

Side- ja meediateenuste talitus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Oliver Gailan talituse juhataja 6672080 oliver.gailan@ttja.ee
Diana Fenenko peaspetsialist 6672 003 diana.fenenko@ttja.ee
Evelin Kiik peaspetsialist 6672 093 evelin.kiik@ttja.ee
Helen Liiva jurist-valdkonnajuht 6201707 helen.liiva@ttja.ee
Helin Pertelson peaspetsialist 6672040 helin.pertelson@ttja.ee
Henry Sarapuu peaspetsialist 6672081 henry.sarapuu@ttja.ee
Kädi Streff jurist 6201707 kadi.streff@ttja.ee
Kai Remmelkoor peaspetsialist 667 2077 kai.remmelkoor@ttja.ee
Miko-Martti Mets peaspetsialist 6672096 Miko-Martti.Mets@ttja.ee
Peep Veermets peaspetsialist 6672 103 peep.veermets@ttja.ee
Peeter Lutsoja nõunik 6672 002 peeter.lutsoja@ttja.ee
Peeter Sookruus nõunik 667 2082 peeter.sookruus@ttja.ee
Rivo Mets sideturu nõunik 6672 021 rivo.mets@ttja.ee

Sagedushalduse talitus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tanel Vinkel osakonna juhataja asetäitja 6672090 tanel.vinkel@ttja.ee
Aire Siinvert peaspetsialist 6672181 aire.siinvert@ttja.ee
Artur Ikart peaspetsialist 6672107 artur.ikart@ttja.ee
Endrik Kriisa peaspetsialist 6672131 endrik.kriisa@ttja.ee
Irena Lukas peaspetsialist 6672127 irena.lukas@ttja.ee
Kristiina Repp peaspetsialist 6672130 kristiina.repp@ttja.ee
Külli Kopelmaa peaspetsialist 6672128 kulli.kopelmaa@ttja.ee
Lada Jostina peaspetsialist 6672125 lada.jostina@ttja.ee
Maret Ots peaspetsialist 6672092 maret.ots@ttja.ee
Ulvi Valdaru peaspetsialist 6672124 ulvi.valdaru@ttja.ee
Vladimir Jakovlev peaspetsialist 6672123 vladimir.jakovlev@ttja.ee

Tarbimiskeskkonna osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Veiko Kopamees juhataja 6201920 veiko.kopamees@ttja.ee
Birgit Raamat jurist 6201707 birgit.raamat@ttja.ee
Helen Rohtla jurist 6201707 helen.rohtla@ttja.ee
Jaana Nirk jurist 6201707 jaana.nirk@ttja.ee
Kerly Kirsipuu peainspektor 6201707 kerly.kirsipuu@ttja.ee
Kristi Orumets jurist 6201707 kristi.orumets@ttja.ee
Liilia Laks peainspektor 6201707 liilia.laks@ttja.ee
Merli Siitan jurist-valdkonnajuht 6201707 merli.siitan@ttja.ee
Mihkel Kivisalu jurist 6201707 mihkel.kivisalu@ttja.ee
Nele Nahkur jurist 6201707 nele.nahkur@ttja.ee
Pirjo-Victoria Pruuli jurist 6201707 pirjo.pruuli@ttja.ee
Sandra Kurs jurist 6201707 sandra.kurs@ttja.ee
Taavi Tamm jurist 6201707 taavi.tamm@ttja.ee
Teele Jürjer jurist 6201707 teele.jyrjer@ttja.ee
Tiina Silem jurist-valdkonnajuht 6201707 tiina.silem@ttja.ee

Tarbijavaidluste komisjoni sekretariaat

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Veiko Kopamees juhataja 6201920 veiko.kopamees@ttja.ee
Heli Põder jurist 6201707 heli.poder@ttja.ee
Helina Itter jurist 6201707 helina.itter@ttja.ee
Jaanika Maimjärv-Kukk sekretär-asjaajaja 6201920 jaanika.maimjarv-kukk@ttja.ee
Liisa Elmet jurist 6201707 liisa.elmet@ttja.ee
Maret Valdner jurist 6201707 maret.valdner@ttja.ee
Margot Leen jurist 6201707 margot.leen@ttja.ee
Piret Piir konsultant 6201707 piret.piir@ttja.ee
Reelika Rohumets jurist 6201707 reelika.rohumets@ttja.ee
Sille Suur konsultant 6201707 sille.suur@ttja.ee
Sven Lehis jurist 6201707 sven.lehis@ttja.ee

Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kristina Vaksmaa-Tammaru juhataja 6201708 kristina.vaksmaa@ttja.ee
Heldin Malmet jurist 6201707 heldin.malmet@ttja.ee
Signe Naarits peainspektor 6201707 signe.naarits@ttja.ee
Triin Vaima sekretär-asjaajaja 6201707 triin.vaima@ttja.ee