Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Sõle 23a, 10614 Tallinn

Telefon: 667 2000

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee 

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee
 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

​​​​nõuandetelefonil 620 1707

tööpäeviti kella 10.00 - 15.00

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbimiskeskkonna osakond asub aadressil Pronksi 12, Tallinn

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti:  E-N: 8.30-16.15; R: 8.30-16.00

Klienditeenindus Tallinnas, Sõle 23a on avatud:

 

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 
 

Kontaktid

Ehitusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kati Tamtik juhataja 6672152 kati.tamtik@ttja.ee
Marko Sula juhataja asetäitja 6672031 marko.sula@ttja.ee
Kaspar Raadik projektijuht 6672083 kaspar.raadik@ttja.ee
Aleksei Gornev peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) 6672065 aleksei.gornev@ttja.ee
Kaarel Ilustrumm peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) 6672061 kaarel.ilustrumm@ttja.ee
Kristi Malm peaspetsialist (sundvaldused, välisriigi kutsed, ehitiste ohutus) 6672165 kristi.malm@ttja.ee
Kristina Fuks-Kuus peaspetsialist (planeeringud, raudtee kaitsevöönd, raudtee infrastruktuur) 6672063 kristina.fuks-kuus@ttja.ee
Liina Roosimägi peaspetsialist (hoonestusload, välisriigi kutsed, MTR) 6672004 liina.roosimagi@ttja.ee
Liis Piper peaspetsialist (hoonestusload, välisriigi kutsed, MTR) 6672004 liis.piper@ttja.ee
Riina Tamm peaspetsialist (hoonete energiatõhusus) 6672180 riina.tamm@ttja.ee
Tiina Krauvärk peaspetsialist (ligipääsetavus) 6672062 tiina.krauvark@ttja.ee
Urmo Karu peaspetsialist (ehitiste ohutus) 6672102 urmo.karu@ttja.ee