Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Sõle 23a, 10614 Tallinn

Telefon: 667 2000

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee 

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee
 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

​​​​nõuandetelefonil 620 1707

tööpäeviti kella 10.00 - 15.00

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbimiskeskkonna osakond asub aadressil Pronksi 12, Tallinn

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti:  E-N: 8.30-16.15; R: 8.30-16.00

Klienditeenindus Tallinnas, Sõle 23a on avatud:

 

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 
 

Kontaktid

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaur Kajak peadirektor 6672150 kaur.kajak@ttja.ee
Anu Võlma juhiabi 6672011 anu.volma@ttja.ee
Anne-Mai Helemäe kommunikatsiooniekspert 6201702 anne-mai.helemae@ttja.ee
Lembi Tasane spetsialist (üldinfo) 6672000 lembi.tasane@ttja.ee
Krista Kask spetsialist 6201700 krista.kask@ttja.ee
Teele Tohver arendusjuht 6672072 teele.tohver@ttja.ee
Valmond Mikli õigusnõunik 6672036 valmond.mikli@ttja.ee
Margit Tammistu jurist 6672041 margit.tammistu@ttja.ee
Merle Jürmann finantsnõunik 6672022 merle.jurmann@ttja.ee
Anne-Ly Palk peaspetsialist 6201904 anne-ly.palk@ttja.ee
Piret Puss personalijuht 6672020 Piret.Puss@ttja.ee
Maia Ivask varahalduse peaspetsialist 6672025 maia.ivask@ttja.ee
Piia Eller IT- ja äriprotsesside peaspetsialist 6672014 piia.eller@ttja.ee
Mariko Männa dokumendihalduse peaspetsialist 6672024 mariko.manna@ttja.ee