Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Telefon: 667 2000

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Asume kesklinna tasulisel parkimisalal. 
Lähimad kohad parkimiseks TTJA maja kõrval EP105 või Endla 8 maja ees 2 tundi tasuta.

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee

 

 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

nõuandetelefonil 620 1707
tööpäeviti kella 10.00 - 15.00 või kirjutades info@ttja.ee

 

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbijavaidluste komisjoni avaldustega seotud küsimustes palume pöörduda tarbimiskeskkonna tarbijavaidluste komisjoni sekretariaati

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti kella 9.00-16.00

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 

 
 

Kontaktid

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaur Kajak peadirektor 6672150 kaur.kajak@ttja.ee
Anu Võlma juhiabi-büroojuht 6672011 anu.volma@ttja.ee

Transpordiosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Heigo Saare osakonna juhataja 6672051 heigo.saare@ttja.ee
Margus Meius juhataja asetäitja 6672050 margus.meius@ttja.ee
Annemary Neimar projektiekspert 6672104 annemary.neimar@ttja.ee
Jaak Simon projektiekspert (eriprojektid) 6672043 jaak.simon@ttja.ee
Kaidar Viikman projektiekspert 667 2104 kaidar.viikman@ttja.ee
Karin Veskioja peaspetsialist (veerem) 6672134 karin.veskioja@ttja.ee
Kristel Künnap peaspetsialist (reisijatevedu ja raudtee liiklus) 6672 054 kristel.kunnap@ttja.ee
Kristi Lambing peaspetsialist 6672064 kristi.lambing@ttja.ee
Kristi Purik projektiekspert 6672074 kristi.purik@ttja.ee
Maile Mäesalu analüütik-projektiekspert 6672 005 maile.maesalu@ttja.ee
Rando Kadopa projektiekspert 6672076 rando.kadopa@ttja.ee
Tiit Linnas peaspetsialist (raudteeveerem) 6672053 tiit.linnas@ttja.ee
Triinu Uiboleht peaspetsialist (raudteeliiklus, kaubavedu) 6672108 triinu.uiboleht@ttja.ee
Ülle Kaldre projektiekspert 6672121 ulle.kaldre@ttja.ee