Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

NB! Alates 20. jaanuarist asume uues kontoris, aadressil Endla 10a, Tallinn 10142
 

Telefon: 667 2000

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee 

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Asume kesklinna tasulisel parkimisalal. 
Lähimad kohad parkimiseks TTJA maja kõrval EP105 või Endla 8 maja ees 2 tundi tasuta.

 

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee
 

Alates 21. jaanuarist toimuvad kõik vastuvõtud uues kontoris aadressil Endla 10a, Tallinn.
 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

​​​​nõuandetelefonil 620 1707

tööpäeviti kella 10.00 - 15.00

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti kella 9.00-16.00

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 
 

Kontaktid

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaur Kajak peadirektor 6672150 kaur.kajak@ttja.ee
Anu Võlma juhiabi 6672011 anu.volma@ttja.ee
Kristiina Saik personalijuht 6672020 kristiina.saik@ttja.ee

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Teele Tohver juhataja 6672072 teele.tohver@ttja.ee
Anne-Mai Helemäe kommunikatsiooniekspert 6201702 anne-mai.helemae@ttja.ee
Lembi Tasane spetsialist (üldinfo) 6672000 lembi.tasane@ttja.ee
Krista Kask spetsialist (üldinfo) 6201700 krista.kask@ttja.ee
Valmond Mikli õigusnõunik 6672036 valmond.mikli@ttja.ee
Margit Tammistu jurist 6672041 margit.tammistu@ttja.ee
Merle Jürmann finantsnõunik 6672022 merle.jurmann@ttja.ee
Anne-Ly Palk peaspetsialist (teavitus) 6201904 anne-ly.palk@ttja.ee
Maia Ivask varahalduse peaspetsialist 6672025 maia.ivask@ttja.ee
Piia Eller IT- ja äriprotsesside peaspetsialist 6672014 piia.eller@ttja.ee
Mariko Männa dokumendihalduse peaspetsialist 6672024 mariko.manna@ttja.ee