Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Sõle 23a, 10614 Tallinn

Telefon: 667 2000

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee 

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee
 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

​​​​nõuandetelefonil 620 1707

tööpäeviti kella 10.00 - 15.00

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbimiskeskkonna osakond asub aadressil Pronksi 12, Tallinn

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti:  E-N: 8.30-16.15; R: 8.30-16.00

Klienditeenindus Tallinnas, Sõle 23a on avatud:

 

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 
 

Kontaktid

Tehnikaosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ingrid Teinemaa osakonna juhataja 6672170 ingrid.teinemaa@ttja.ee
Angela Priks ekspert-valdkonnajuht (tarbijatooted ja teenused) 6201718 angela.priks@ttja.ee
Anneli Nagel toote- ja teenuseohutuse nõunik (tarbijatooted ja teenused) 6201714 anneli.nagel@ttja.ee
Priit Poschlin tehnika valdkonna nõunik 6672193 priit.poschlin@ttja.ee
Meelis Kärt elektri valdkonna nõunik 6672161 meelis.kart@ttja.ee
Eva-Maria Uusman jurist 6201712 eva-maria.uusman@ttja.ee
Aivar Tuisk peaspetsialist (elektriseadmed) 6672162 aivar.tuisk@ttja.ee
Alar Punson peaspetsialist (gaasiseadmed ja -paigaldised) 6672195 alar.punson@ttja.ee
Henri Külm peaspetsialist (elektripaigaldised) 6672133 henri.kulm@ttja.ee
Maanus Urb peaspetsialist (surveseadmed ja -paigaldised) 6672177 maanus.urb@ttja.ee
Merilin Kraun peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) 6672106 merilin.kraun@ttja.ee
Raili Kukk peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) 6672186 raili.kukk@ttja.ee
Reino Bürkland peaspetsialist (tõsteseadmed) 6672173 reino.burkland@ttja.ee
Richard Saarman peaspetsialist (masinad ja tõsteseadmed) 6672175 richard.saarman@ttja.ee
Siiri Kivioja peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine ohtlikes ja suurõnnetuse ohuga ettevõtetes) 6672172 siiri.kivioja@ttja.ee
Sirje Arus peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine ohtlikes ja suurõnnetuse ohuga ettevõtetes) 6672171 sirje.arus@ttja.ee
Taavi Lentso peaspetsialist (elektriseadmed) 6672164 taavi.lentso@ttja.ee
Toomas Tamm peaspetsialist (ehitustooted) 6672196 toomas.tamm@ttja.ee
Ursula Oraby peaspetsialist (side- ja raadioseadmed) 6672095 ursula.oraby@ttja.ee