Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Endla 10a, 10122 Tallinn

Telefon: 667 2000,
Tarbijate nõustamine 620 1707 

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Asume kesklinna tasulisel parkimisalal. 
Lähimad kohad parkimiseks TTJA maja kõrval EP105 või Endla 8 maja ees 2 tundi tasuta.

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee

 

 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

nõuandetelefonil 620 1707
tööpäeviti kella 10.00 - 15.00 või kirjutades info@ttja.ee

 

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbijavaidluste komisjoni avaldustega seotud küsimustes palume pöörduda tarbimiskeskkonna tarbijavaidluste komisjoni sekretariaati

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti kella 9.00-16.00

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 

Jälgi meid ka Facebookis, Instagramis, LinkeInis

 

 

Kontaktid

Ehitusosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kati Tamtik osakonna juhataja 53051071 kati.tamtik [at] ttja.ee
Marko Sula juhataja asetäitja 6672031 marko.sula [at] ttja.ee
Valmond Mikli ehituse valdkonna nõunik 6672036 valmond.mikli [at] ttja.ee
Kaspar Raadik projektijuht 6672083 kaspar.raadik [at] ttja.ee
Meeri Sõerd peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) 6672090 meeri.soerd [at] ttja.ee
Ene-Liis Bachmann peaspetsialist (eriprojektid) 6672061 ene-liis.bachmann [at] ttja.ee
Aleksei Gornev peaspetsialist (raudteeinfrastruktuur) 6672065 aleksei.gornev [at] ttja.ee
Elsa Veinberg peaspetsialist 6672172 elsa.veinberg [at] tja.ee
Kaido-Allan Lainurm peaspetsialist (hoonete ligipääsetavus) 6672062 Kaido-Allan.Lainurm [at] ttja.ee
Kristi Malm peaspetsialist (sundvaldused, välisriigi kutsed, ehitiste ohutus) 6672165 kristi.malm [at] ttja.ee
Kristina Fuks-Kuus peaspetsialist (planeeringud, raudtee kaitsevöönd, raudtee infrastruktuur) 6672063 kristina.fuks-kuus [at] ttja.ee
Liina Roosimägi peaspetsialist (hoonestusload, välisriigi kutsed, MTR) 6672004 liina.roosimagi [at] ttja.ee
Liis Piper peaspetsialist (hoonestusload, välisriigi kutsed, MTR) 6672151 liis.piper [at] ttja.ee
Riina Tamm peaspetsialist (hoonete energiatõhusus) 6672180 riina.tamm [at] ttja.ee
Urmo Karu peaspetsialist (ehitiste ohutus) 6672102 urmo.karu [at] ttja.ee

Tehnikaosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ingrid Teinemaa osakonna juhataja 6672170 ingrid.teinemaa [at] ttja.ee
Angela Priks ekspert-valdkonnajuht (tarbijatooted ja teenused) 6201718 angela.priks [at] ttja.ee
Anneli Nagel toote- ja teenuseohutuse nõunik (tarbijatooted ja teenused) 6201714 anneli.nagel [at] ttja.ee
Priit Poschlin tehnika valdkonna nõunik 6672193 priit.poschlin [at] ttja.ee
Meelis Kärt elektri valdkonna nõunik 6672161 meelis.kart [at] ttja.ee
Eva-Maria Uusman jurist 6201712 eva-maria.uusman [at] ttja.ee
Aivar Tuisk peaspetsialist (elektriseadmed) 6672162 aivar.tuisk [at] ttja.ee
Alar Punson peaspetsialist (gaasiseadmed ja -paigaldised) 6672195 alar.punson [at] ttja.ee
Henri Külm peaspetsialist (elektripaigaldised) 6672133 henri.kulm [at] ttja.ee
Lauri Kütt peaspetsialist (kaevandamine ja täitematerjalide järelevalve) 6672185 lauri.kytt [at] ttja.ee
Maanus Urb peaspetsialist (surveseadmed ja -paigaldised) 6672177 maanus.urb [at] ttja.ee
Merilin Kraun peaspetsialist (lõhkematerjalid ja pürotehnika) 6672106 merilin.kraun [at] ttja.ee
Reino Bürkland peaspetsialist (tõsteseadmed) 6672173 reino.burkland [at] ttja.ee
Richard Saarman peaspetsialist (masinad ja tõsteseadmed) 6672175 richard.saarman [at] ttja.ee
Sirje Arus peaspetsialist (ohtlike kemikaalide käitlemine ohtlikes ja suurõnnetuse ohuga ettevõtetes) 6672171 sirje.arus [at] ttja.ee
Taavi Lentso peaspetsialist (elektriseadmed) 6672164 taavi.lentso [at] ttja.ee
Toomas Tamm peaspetsialist (ehitustooted) 6672196 toomas.tamm [at] ttja.ee
Ursula Oraby peaspetsialist (side- ja raadioseadmed) 6672095 ursula.oraby [at] ttja.ee

Transpordiosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Heigo Saare osakonna juhataja 6672051 heigo.saare [at] ttja.ee
Margus Meius juhataja asetäitja 6672050 margus.meius [at] ttja.ee
Annemary Neimar projektiekspert 6672104 annemary.neimar [at] ttja.ee
Jaak Simon projektiekspert (eriprojektid) 6672043 jaak.simon [at] ttja.ee
Kaidar Viikman projektiekspert 667 2104 kaidar.viikman [at] ttja.ee
Karin Veskioja peaspetsialist (veerem) 6672134 karin.veskioja [at] ttja.ee
Kristel Künnap peaspetsialist (reisijatevedu ja raudtee liiklus) 6672 054 kristel.kunnap [at] ttja.ee
Kristi Lambing peaspetsialist 6672064 kristi.lambing [at] ttja.ee
Kristi Purik projektiekspert 6672074 kristi.purik [at] ttja.ee
Maile Mäesalu analüütik-projektiekspert 6672 005 maile.maesalu [at] ttja.ee
Rando Kadopa projektiekspert 6672076 rando.kadopa [at] ttja.ee
Tiit Linnas peaspetsialist (raudteeveerem) 6672053 tiit.linnas [at] ttja.ee
Triinu Uiboleht peaspetsialist (raudteeliiklus, kaubavedu) 6672108 triinu.uiboleht [at] ttja.ee
Ülle Kaldre projektiekspert 6672121 ulle.kaldre [at] ttja.ee