Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Endla 10a, 10142 Tallinn

Telefon: 667 2000,
Tarbijate nõustamine 620 1707 

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Asume kesklinna tasulisel parkimisalal. 
Lähimad kohad parkimiseks TTJA maja kõrval EP105 või Endla 8 maja ees 2 tundi tasuta.

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee

 

 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

nõuandetelefonil 620 1707
tööpäeviti kella 10.00 - 15.00 või kirjutades info@ttja.ee

 

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbijavaidluste komisjoni avaldustega seotud küsimustes palume pöörduda tarbimiskeskkonna tarbijavaidluste komisjoni sekretariaati

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti kella 9.00-16.00

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 

Jälgi meid ka Facebookis, Instagramis, LinkeInis

 

 

Kontaktid

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaur Kajak peadirektor 6672150 kaur.kajak [at] ttja.ee
Illimar Pärnamägi õiguse valdkonna juht 6672025 illimar.parnamagi [at] ttja.ee
Anu Võlma juhiabi-büroojuht 6672011 anu.volma [at] ttja.ee
Mihkel Uukkivi IT arendusnõunik 667 2000 Mihkel.Uukkivi [at] ttja.ee

Tarbimiskeskkonna osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Jaana Tael osakonna juhataja 6201706 jaana.tael [at] ttja.ee
Helen Rohtla jurist-valdkonnajuht (turism, reisiteenused) 6201707 helen.rohtla [at] ttja.ee
Grete Leesmann jurist (turism, reisiteenused) 6201707 grete.leesmann [at] ttja.ee
Hellika Teder jurist (turism, reisiteenused) 6201707 hellika.teder [at] ttja.ee
Melissa Eelma jurist (turism, reisiteenused) 6201707 melissa.eelma [at] ttja.ee

Kaubandustalitus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Birgit Valgus talituse juhataja 6201707 birgit.valgus [at] ttja.ee
Diana Lints jurist (reklaam, tubakatoodete müük) 6201707 diana.lints [at] ttja.ee
Elnara Nadžafova jurist (e-kaubandus, kaubandus ja reklaam) 6201707 elnara.nadzafova [at] ttja.ee
Kerly Kirsipuu peainspektor (kaubandus ja reklaam) 6201707 kerly.kirsipuu [at] ttja.ee
Liilia Laks peainspektor (kaubandus ja reklaam) 6201707 liilia.laks [at] ttja.ee
Maarja Mere jurist 6201707 maarja.mere [at] ttja.ee
Mari-Liis Aas jurist (finantsteenused) 6201707 mari-liis.aas [at] ttja.ee
Martin Simmermann jurist (e-kaubandus) 6201707 martin.simmermann [at] ttja.ee
Rain Meristo jurist (finantsteenused) 6201707 rain.meristo [at] ttja.ee
Signe Naarits peainspektor (kaubandus ja reklaam) 6201707 signe.naarits [at] ttja.ee

Tarbijavaidluste komisjoni sekretariaat

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Veiko Kopamees talituse juhataja 6201920 veiko.kopamees [at] ttja.ee
Jaanika Maimjärv-Kukk konsultant 6201920 jaanika.maimjarv-kukk [at] ttja.ee
Heli Põder jurist 6201707 heli.poder [at] ttja.ee
Helina Itter jurist 6201707 helina.itter [at] ttja.ee
Liisa Elmet jurist 6201707 liisa.elmet [at] ttja.ee
Maia Kurim konsultant 6201707 maia.kurim [at] ttja.ee
Maire Arras konsultant 6201707 maire.arras [at] ttja.ee
Maret Valdner jurist 6201707 maret.valdner [at] ttja.ee
Margot Leen jurist 6201707 margot.leen [at] ttja.ee
Reelika Rohumets jurist 6201707 reelika.rohumets [at] ttja.ee
Sille Suur konsultant 6201707 sille.suur [at] ttja.ee
Sven Lehis jurist 6201707 sven.lehis [at] ttja.ee

Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kristina Vaksmaa-Tammaru talituse juhataja 6201708 kristina.vaksmaa [at] ttja.ee
Triin Vaima konsultant 6201707 triin.vaima [at] ttja.ee
Heldin Malmet jurist 6201707 heldin.malmet [at] ttja.ee
Nele Nahkur jurist 6201707 nele.nahkur [at] ttja.ee