Sa oled siin

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Endla 10a, 10122 Tallinn

Telefon: 667 2000,
Tarbijate nõustamine 620 1707 

Fax: 667 2001

E-post: info@ttja.ee

Reg. nr. 70003218

E-teenindus

 

Asume kesklinna tasulisel parkimisalal. 
Lähimad kohad parkimiseks TTJA maja kõrval EP105 või Endla 8 maja ees 2 tundi tasuta.

Peadirektori vastuvõtt eelneval kokkuleppel telefonil 667 2011 või e-posti aadressil: anu.volma@ttja.ee

 

 

 

Tarbija õigusi puudutavates küsimustes pöörduge

 

nõuandetelefonil 620 1707
tööpäeviti kella 10.00 - 15.00 või kirjutades info@ttja.ee

 

Vastuvõtud tarbijakaitse küsimustes on leitavad siit

 

Tarbijavaidluste komisjoni avaldustega seotud küsimustes palume pöörduda tarbimiskeskkonna tarbijavaidluste komisjoni sekretariaati

Tehnilise järelevalve küsimustes pöörduge 

 

telefonil 667 2000

tööpäeviti kella 9.00-16.00

Raadiohäirete teated: 507 0528 tööpäeviti 8.30-16.30

 

Jälgi meid ka Facebookis, Instagramis, LinkeInis

 

 

Kontaktid

Tugiteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Teele Tohver osakonna juhataja 6672072 teele.tohver [at] ttja.ee
Airi Ilisson kommunikatsioonijuht 6201904 airi.ilisson [at] ttja.ee
Veronika Gorbatenko kommunikatsiooni peaspetsialist 6201702 veronika.gorbatenko [at] ttja.ee
Lembi Tasane spetsialist (üldinfo) 6672000 lembi.tasane [at] ttja.ee
Krista Kask spetsialist (üldinfo) 6201700 krista.kask [at] ttja.ee
Mariann Salomets õigusnõunik 6672037 mariann.salomets [at] ttja.ee
Margit Tammistu jurist 6672041 margit.tammistu [at] ttja.ee
Merle Jürmann finantsnõunik 6672022 merle.jurmann [at] ttja.ee
Piia Eller IT- ja äriprotsesside peaspetsialist 6672014 piia.eller [at] ttja.ee
Mariko Männa dokumendihalduse peaspetsialist 6672024 mariko.manna [at] ttja.ee
Sandra Särg kommunikatsiooni spetsialist 6672020 sandra.sarg [at] ttja.ee