Sa oled siin

Reset.ee seotud küsimused ja vastused

1.    Kuidas on võimalik poega kontakti saada?

11.02.2020 on Reset Eesti OÜ muutnud ärinime, mis on nüüd OÜ HHLP (edaspidi Ettevõtja). Kaupleja registrikood on endiselt 12707147. 

Alates 10.02.2020 on Ettevõtja Reset.ee veebilehe sulgenud. Samuti on suletud ettevõtte esindus aadressil Värvi 5a Tallinn. Ettevõtja on esitanud äriregistrile avalduse veebilehe www.reset.ee ja telefoninumbri +3726007755 registrist kustutamiseks ning muutnud osaühingu aadressiks Pärnu mnt 67a Tallinn 10134, e-posti aadressiks on Ettevõtjal nüüd märgitud hhlpcompany@gmail.com ning veebileheks www.hhlp.ee.  

2.    Kui tarbija ei ole saanud kätte veebilehelt reset.ee ostetud kaupa, kas tarbija saab taganeda kauba ostmiseks sõlmitud tarbijakrediidilepingust?

Jah, kui tasusite kauba eest järelmaksuga (ehk sõlmisite kauba ostmiseks tarbijakrediidilepingu) ning ei ole kaupa kätte saanud, siis saate lepingust taganeda. Selleks tuleb Teil esitada viivitamatult taganemisavaldus OÜ-le HHLP (märkides ära endise ärinime Reset Eesti OÜ) ja taganemisavalduse koopia tarbijakrediidi pakkujale (ehk pangale/laenuandjale) koos nõudega. TTJA-le teadaolevalt on veebilehelt reset.ee ostetud kaupadele tarbijakrediidipakkujaks AS ESTO. 

3.    Kuidas toimida, kui tarbija ei ole kätte saanud veebilehelt reset.ee kaupa, aga tasus ostu eest oma vahenditest ehk pangaülekandega?

Sellisel juhul on Teil võimalus esitada oma nõue pankroti- või likvideerimise menetluse käigus.

4.    Kuidas toimida, kui tarbija ei ole kätte saanud veebilehelt reset.ee kaupa, aga tasus ostu eest krediitkaardiga?

Sellisel juhul soovitame Teil pöörduda krediitkaardi väljastanud panga poole, et uurida maksete vahendajalt tehingu tühistamise ehk chargeback’i võimalusi. Samuti on Teil võimalus esitada oma nõue pankroti- või likvideerimise menetluse käigus.

5.    Kuidas toimida pankroti- või likvideerimise menetluse raames nõude esitamiseks?

Pankroti- või likvideerimise menetluse raames nõude esitamiseks soovitame jälgida veebilehte www.ametlikudteadaanded.ee ning kaupleja registrikoodi 12707147 järgi vaadata, kas seal on teade uue nimega OÜ HHLP suhtes pankroti- või likvideerimismenetluse algatamisest. Teates on kirjas kes on ajutine pankrotihaldur või likvideerija, kellele saate oma nõuetest teada anda ning nõude esitamise tähtaeg.
Soovitame kindlasti jälgida kaupleja registrikoodi 12707147  järgi infot ka äriregistrist https://ariregister.rik.ee/.